Продукти

Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км

Код: HD-AHD-1V1D-T/R

Производител: HANDAR

Цена: 183.06 лв. с ДДС

Комплект приемник и предавател за пренос на 1 видеосигнал по оптичен кабел singlemode до 20 км; 4 в 1 (поддържа HD-TVI/AHD/CVI/CVBS камери); дължина на вълната 1310nm/1550nm; резолюции 720р/1080р; RS-485 канал за данни; LED индикация; конектори: 1 х SC/1 х BNC; 5 Vdc/6W; работен обхват -15°C~65°C; включени адаптори в комплекта